Hakkımızda

 

GÖKMEN ÇİÇEKÇİLİK

Estetik Güzelliği, güzelliğin yollarını arama yöntemlerini ve nihayet güzellikleri tanımlamakta kullanılır. Servis kelimesinin çiçekçilikte ne denli önemli olduğunu açıklamamıza gerek yok sanırız. Ne kadar güzel hazırlanırsa hazırlansın, ne kadar estetik değer taşırsa taşısın yerineilgilisine iyi teslim edilemeyen bir çiçek ünitesinin ne önemi olabilir ki?

 

İşte biz GÖKMEN ÇİÇEKÇİLİK olarak bu anlamlarına uygun olmak koşuluyla kendimize slogan olarak seçtik,başımız dik OTUZ yıldır başarılı olmaya çalışıyoruz. Biz, Antalya'nın kalbinde bulunmaktan hoşnutuz. Yaşamda otuz yıllık bir zaman dilimi belki çok önemsenmeyebilir. Ama bir meslek dalında otuz yılık bir süreç hele ülkemiz için ciddi bir süreç sayılmalıdır Kendimize güveniyoruz. Geçmişteki deneyimlerimiz, şimdilerdeki araştırma heyecanımız, gelecekteki yeniliklere açık olmamız sizlere hizmet etmemizde bizim rehberimiz olmaktadır.

www.gokmencicekcilik.com

Sitemizde ürünlerimizden bazı örnekleri size sunuyoruz. Ancak, bu örneklerle sınırlı değiliz, siz isteyin mesleğimizde yapamayacağımız yoktur. Yeter ki bizi arayın, tanışalım, konuşalım. Sonuçlardan hoşnut kalacağınızı biliyoruz. Yineliyoruz, sitemizde gördükleriniz yapabileceklerimizin çok ama çok küçük bir bölümüdür. 


Değerli Ziyaretçimiz,
Antalya Gökmen Çiçekçilik hizmeti olan gokmencicekcilik.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Antalya Çiçekci Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 256 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz itina ile hazırlanmaktadır.  

Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Gökmen çiçekçilik

Antalya gökmen çiçekçilik

Lara çiçekçi

kepez çiçekçi

en uygun çiçekçi
aynı gün teslim çiçekçi
en ucuz Antalya çiçekçi
Antalya çiçek siparişi
Antalya gökmen online çiçek siparişi